Franchising

Otantik Kumpir Franchising

Franchising


OTANTİK FRANCHİSE SİSTEMİ

BAŞLANGIÇ BEDELİ: Bir kereye mahsus ödenen başlangıç bedelinin esasları Franchise sözleşmesinde belirtilmekte olup restoran ve fast food üniteleri için değişiklik göstermektedir.

FAST FOOD KONSEPTİ

AVM Fast Food modeli için 50 - 80 m2 Sinema, iş merkezleri, alışveriş merkezleri ve 18 - 35 yaş arası kitlenin yoğun bulunduğu bölgeler, Otantik fast food için bölgedeki iş yeri, ofis yoğunluğu ve konut sayısı dikkate alınmalıdır.

CAFE HOUSE & RESTAURANT KONSEPTİ

Otantik Cafe Konsepti enfes lezzetlerin keyfini sürerken sağlıktan da ödün verilmeyen bir konsept. Fast food’un aksine misafirlerimizin keyifle yemeklerini yedikten sonra çay veya kahvelerini içip farklı lezzetleri tek çatı altında bulabildikleri bir oluşum. Ar-ge çalışmalarımızı bir adım öteye taşımak ve daha kapsamlı franchise eğitimleri verebilmek için ana üs olarak belirlediğimiz Otantik Akademi’de hizmet vererek fast food’dan ayrışarak, cafe house Restoran konseptinde çalışmak isteyen bayi adaylarımızı ve çalışanlarımızı eğitiyoruz. Cafe-Restoran modeli için 100-150 m2 ve üzeri alanlar gerekmekte. Bu doğrultuda fizibilite çalışmalarını yapıp uygun lokasyonlardaki uygun mekanlara bayi adaylarımızı yönlendiriyoruz.

Otantik Franchise Sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Otantik Franchise başvuru formu için tıklayın.

GÜNCEL VİDEOLAR

YENİ ŞUBELERİMİZ
Antalya Sahil Park
Antalya Sahil Park

Antalya

AXİS AVM
AXİS AVM

Istanbul

Emaar
Emaar

Istanbul

Atakule
Atakule

Ankara

Kumpir

OTANTİK AKADEMİ

Bilgi Alın

AKADEMİ